Sukces siatkarek z Zespołu Szkół nr 4 w Mrągowie

Po zwycięstwach w etapie powiatowym i rejonowym młode siatkarki Szkoły Podstawowej nr 4 zajęły I miejsce w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw województwa Warmińsko – Mazurskiego w Giżycku w mini-piłce siatkowej „trójek” pokonując trzy zespoły: SP 6 Giżycko, SP 7 Giżycko i SP 4 Pisz.

Siatkarki uzyskały w ten sposób awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 1.04.2011 w Ostródzie. Ich koledzy z klasy V d sportowej o profilu piłka siatkowa, zajęli III miejsce w półfinale i nie zdołali awansować do finału wojewódzkiego.

 


Życzymy naszym siatkarkom udanego występu w finale Mistrzostw województwa.

Zespół dziewcząt wystąpił w składzie: Aleksandra Sarnacka, Marta Wachowicz, Klaudia Pieciuk, Zuzanna Szabat, Justyna Chojnowska, Karolina Kaliszewska, Aleksandra Podrez, Natalia Trzeciakiewicz, Aleksandra Kruszewska, Patrycja Drężek, Wiktoria Sakowska, Sandra Pieczewska, Julia Przekazińska
Trener zespołu: Joanna Ratajczyk

W ubiegłą niedzielę siatkarki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „OMEGA” działającego przy Zespole Szkół nr 4 w Mrągowie uczestniczyły w I Turnieju eliminacyjnym mini-siatkówki „trójek” Kinder +Sport organizowanym przez Warmińsko- Mazurski Związek Piłki Siatkowej w Olsztynie.

Turniej odbył się w Kętrzynie i był pierwszą eliminacją o wyłonienie mistrza województwa, który będzie reprezentował województwo Warmińsko-Mazurskie w finale ogólnopolskim w Zabrzu. W turnieju uczestniczyło 18 zespołów z naszego regionu. Nasz klub wystawił 3 zespoły, z czego 2 zespoły MUKS OMEGA weszły do finału turnieju i zajęły II i III miejsce co daje nam szansę na grę w finale wojewódzkim w Olsztynie.

Trener MUKS OMEGA
Andrzej Wachowicz

 

Źródło: Mrągowo na sportowo