Minionki – gry flash

Kilka dni temu do kin wszedł film pod tytułem „Minionki Rozrabiają”. Przygody tych humorystycznych postaci stały się hitem. Dziś natomiast przyjrzymy się grom, które jeszcze bardziej pozwolą wam się wciągnąć w kolorowy świat znany z  tej animacji. Gry Minionki odpalicie bezpośrednio w przeglądarce.

13549

Minions Steal Moon to tytuł, w którym gracz musi pomóc Minionkom dolecieć na księżyc. Do dyspozycji mamy rakietę, którą musimy odpowiednio sterować tak aby unikać przeszkód i zbierać cenne złoto . Dzięki temu cennemu kruszcowi ulepszymy rakietę dzięki czemu będzie mogła wznieść się na jeszcze większą wysokość.  Sterowanie w grze odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Całość dopełnia ręcznie rysowana grafika oraz dynamiczna muzyka.

Z kolei w Przygodzie Skaczących Minionków, która opiera się na modelu klasycznego Icy Tower, musimy pomóc biednemu Minionkowi wydostać się na powierzchnie, skacząc po przeróżnych platformach. W grze istnieje system dopalaczy, które  nieco ułatwią nam grę. Niestety, im wyżej tym trudniej bowiem od czasu do czasu gra będzie uczyła nas pokory, poprzez np: poruszające się platformy czy nawet spadające skały.  Tytuł idealnie nadaje się na szybkie partyjki podczas przerwy w pracy.

15666

Minions Go Home to urocza platformówka z elementami logicznymi w której pomagamy tytułowym bohaterom dostać się do domu. Poziomy w grze usiane są różnymi niebezpieczeństwami, którym musimy stawić czoła – bo przecież naszym podopiecznym nie może nic się stać. Tytuł oferuje świetną oprawę graficzną z elementami 3d.
Wybraliśmy dla was najlepsze gry o Minionkach.  Mamy nadzieje  dzięki nim jeszcze bardziej wciągniecie się w ich kolorowy świat.